Moskitiera przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej.

Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami. Nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściągnięcie Moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. Profil Moskitiery wykonany jest z walcowanej taśmy aluminiowej o odpowiedniej grubości i przekroju gwarantującym wysoką sztywność, malowany jest proszkowo w kolorze podstawowym białym, czekoladowym brązowym, złoty dąb, jasny brąz (orzech), ciemny brąz. Elementy profilu Moskitiery są łączone w ramkę przy pomocy narożników wykonanych z tworzywa konstrukcyjnego.

W ramce profilu Moskitiery montowana jest siatka, która wykonana jest z bardzo mocnego włókna, o wymiarach oczek 1,2×1,2 mm.

Zalety systemu:
- brak zaciemnienia w otworze mocującym,
- siatka odporna jest na zróżnicowane warunki atmosferyczne,
- możliwość montażu w wielu profilach okiennych (profile standardowe, półzlicowane, zlicowane).

Siatka z włókna szklanego    Siatka Aluminiowa       Profil Aluminiowy

partnerzy.jpg